Norises vieta
Rīgā
Sēdi vada
VK, Ministru prezidente ‒ E. Siliņa
Ar balsstiesībām piedalās
AM, Aizsardzības ministrs ‒ A. Sprūds
ĀM, Ārlietu ministre ‒ B. Braže
EM, Ekonomikas ministrs, klimata un enerģētikas ministra pienākumu izpildītājs ‒ V. Valainis
FM, Finanšu ministrs, labklājības ministra pienākumu izpildītājs, veselības ministra pienākumu izpildītājs ‒ A. Ašeradens
IEM, Iekšlietu ministrs ‒ R. Kozlovskis
IZM, Izglītības un zinātnes ministre ‒ A. Čakša
KM, Kultūras ministre ‒ A. Lāce
SAM, Satiksmes ministrs ‒ K. Briškens
TM, Tieslietu ministre ‒ I. Lībiņa-Egnere
VARAM, Viedās administrācijas un reģionālās attīstības ministre ‒ I. Bērziņa
ZM, Zemkopības ministrs ‒ A. Krauze
Ar padomdevēja tiesībām piedalās
VK, Valsts kancelejas direktora pienākumu izpildītāja - Valsts kancelejas direktora vietniece juridiskajos jautājumos, Juridiskā departamenta vadītāja ‒ I. Gailīte
Protokolē
VK, Valsts kancelejas Dokumentu pārvaldības departamenta vadītāja ‒ L. Peinberga
Citi dalībnieki
AiM, Edgars Kiukucāns
Air Baltic Corporation AS, Klāvs Vasks
AM, Aivars Puriņš
AM, Tamāra Kolīte
ĀM, Ingrīda Levrence
CERT.LV, Varis Teivāns
Cobalt vadošā partnere, Dace Silava-Tomsone
EM, Anita Zimele
EM, Ilze Beināre
FM, Ieva Braunfelde
FM, Jolanta Plūme
FM, Karina Ploka
FM, Solvita Āmare - Pilka
IEM, Ingūna Aire
IZM, Dana Piļeva
IZM, Gunta Arāja
IZM, Ilze Saleniece
IZM, Jānis Paiders
IZM, Signe Briķe
KASE, Jānis Rozenbergs
KEM, Daiga Holma
KEM, Līga Kurevska
KEM, Līga Rozentāle
KM, Uldis Zariņš
Konkurences padome, Jānis Račko
Konkurences padome, Kārlis Piģēns
LM, Diāna Jakaite
LPS, Aino Salmiņš
LRVK, Valērijs Stūris
Nacionālo bruņoto spēku Apvienotais štābs, Leonīds Kalniņš
SAM, Annija Novikova
SAM, Inguna Strautmane
SAM, Jānis Kalniņš
SAM, Kristīne Malnača
SAM, Laura Muižniece
SAM, Ligita Austrupe
SAM, Tālivaldis Vectirāns
SM, Ģirts Dubkevičs
STJ Advisors, Angelo Morganti
STJ Advisors, David Jennison
TM, Anda Smiltēna
TM, Mihails Papsujevičs
VARAM, Daiga Vilkaste
VARAM, Edvīns Balševics
VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs", Kārlis Siliņš
VID, Anita Bērziņa
VK, Airis Rikveilis
VK, Ieva Zīberga
VK, Ilze Pavlova
VK, Ilze Skrodele
VK, Inese Vanaga
VK, Leontīne Babkina
VK, Oskars Āboliņš
VK, Pēteris Vilks
VK, Reinis Grāvītis
VK, Reinis Lasmanis
VK, Salvis Draviņš
VK, Santa Jirgensone
VM, Agnese Tomsone
VM, Aiga Balode
VM, Antra Valdmane
VM, Jēkabs Šalms
VNI, Anna Vilsone
VNI, Dita Grinberga-Ķesele
VNI, Signe Zavadska
VRAA, Edgars Cīrulis
VSIA "Autotransporta direkcija", Kristaps Krūmiņš
ZM, Raivis Kronbergs