Atzinums

PAZIŅOJUMS:
LVRTC informē, ka 27. aprīlī plkst. 00.00 (naktī no 26. uz 27. aprīli) uzsāks eParaksta sistēmu migrāciju uz jaunu tehnoloģisko platformu un tā ilgs aptuveni diennakti. Līdz ar pāreju uz jaunu tehnoloģisko platformu, eParaksta lietotājiem 27. aprīlī būs ierobežota eParaksta rīku darbība, bet pēc darbības atsākšanas visiem eParaksts mobile lietotājiem būs jāizveido jauna eParaksta parole. Tā kā darbu laikā nebūs pieejami eParaksta pakalpojumi, aicinām ieplānot veikt darbības sistēmās un dokumentu parakstīšanu savlaicīgi, jo 27. aprīlī organizācijas sistēmās e-Identitātes apliecināšana un parakstīšana nebūs iespējama. Vairāk informācijas eparaksts.lv portālā.
Projekta ID
21-TA-1606
Atzinuma sniedzējs
Finanšu ministrija
Atzinums iesniegts
28.01.2022.
Saskaņošanas rezultāts
Nesaskaņots

Iebildumi / Priekšlikumi

Nr.p.k.
Projekta redakcija
Iebildums / Priekšlikums
1.
Informatīvais ziņojums
Iebildums
Lūdzam informatīvo ziņojumu papildināt ar informāciju, par to vai tiks vērtēta trešās grupas inženierbūvju ugunsdrošības uzraudzības lietderība.
Piedāvātā redakcija
-
2.
Informatīvais ziņojums
Iebildums
Lūdzam informatīvo ziņojumu papildināt ar informāciju par to, vai un kādā veidā ir paredzēts uzlabot būvobjektu plānu sagatavošanu. Ņemot vērā 1.un 2.attēlā atspoguļotos datus - ugunsdrošības pārbaudes būvniecības laikā tiek veiktas tikai katrā trešajā būvobjektā. Būvobjektu ugunsdrošības pārbaudēs būvniecības laikā amatpersonai jau sākotnēji ir iespējams veikt preventīvu un konsultatīvu darbu, lai novērstu negatīva atzinuma par būvobjekta atbilstību ugunsdrošības prasībām saņemšanas iespēju.
Piedāvātā redakcija
-