Atzinums

PAZIŅOJUMS. Nākamā kārtējā Valsts sekretāru sanāksme plānota š.g. 14.decembrī.
Būsim pateicīgi, ja veltīsiet līdz 10 minūtēm Jūsu laika, lai piedalītos aptaujā par TAP portālu. Jūsu viedoklis ir nozīmīgs, lai uzlabotu TAP portāla funkcionalitāti. Lai uzsāktu aptauju, spiediet ŠEIT . Aptauja ir anonīma, un dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Aptauju iespējams aizpildīt līdz 7. decembrim. Paldies!
Projekta ID
22-TA-1734
Atzinuma sniedzējs
Veselības ministrija
Atzinums iesniegts
06.07.2022.
Saskaņošanas rezultāts
Nesaskaņots

Iebildumi / Priekšlikumi

Nr.p.k.
Projekta redakcija
Iebildums / Priekšlikums
1.
Noteikumu projekts
Iebildums
Lūdzam pārskatīt 3. punktā norādītās piesaistāmās biedrības un izvērtēt iespēju tās papildināt, ņemot vērā, ka ir vairākas profesionālās biedrības, kas pārstāv ģimenes ārstus, piemēram, bez jau minētās Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas ir Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju (turpmāk- LLĢĀA), Latvijas Ārstu biedrība. Attiecīgi būtu papildināma anotācija ar pamatojumu par konkrētās ģimenes ārstus pārstāvošās biedrības izvēli un iekļaušanu adopcijas komisijas sastāvā. Tāpat lūdzam  anotācijā skaidrot kādi ir komisijā deleģētā ģimenes ārsta  pienākumi/ funkcijas.
Piedāvātā redakcija
-
2.
Noteikumu projekts
Priekšlikums
Saskaņā ar ģimenes ārstu sniegto viedokli, lūdzam izvērtēt profesionālās pieredzes termiņu un palielināt to uz pieciem gadiem.
Piedāvātā redakcija
5.2. biedrības „Latvijas Ģimenes ārstu asociācija” kandidātam – vismaz piecu gadu profesionālā pieredze pēdējo piecu gadu laikā ģimenes ārsta amatā, tostarp pieredze darbā ar ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem