Atzinums

PAZIŅOJUMS:
LVRTC informē, ka 27. aprīlī plkst. 00.00 (naktī no 26. uz 27. aprīli) uzsāks eParaksta sistēmu migrāciju uz jaunu tehnoloģisko platformu un tā ilgs aptuveni diennakti. Līdz ar pāreju uz jaunu tehnoloģisko platformu, eParaksta lietotājiem 27. aprīlī būs ierobežota eParaksta rīku darbība, bet pēc darbības atsākšanas visiem eParaksts mobile lietotājiem būs jāizveido jauna eParaksta parole. Tā kā darbu laikā nebūs pieejami eParaksta pakalpojumi, aicinām ieplānot veikt darbības sistēmās un dokumentu parakstīšanu savlaicīgi, jo 27. aprīlī organizācijas sistēmās e-Identitātes apliecināšana un parakstīšana nebūs iespējama. Vairāk informācijas eparaksts.lv portālā.
Projekta ID
23-TA-217
Atzinuma sniedzējs
Finanšu ministrija
Atzinums iesniegts
24.03.2023.
Saskaņošanas rezultāts
Saskaņots ar priekšlikumiem

Iebildumi / Priekšlikumi

Nr.p.k.
Projekta redakcija
Iebildums / Priekšlikums
1.
Noteikumu projekts
Priekšlikums
Ņemot vērā, ka informāciju par 2023. gadu atbilstoši šo noteikumu 5. punktam Valsts ieņēmumu dienestam Būvniecības valsts kontroles birojam ir jāsniedz 2024. gadā un informācija par 2022.gadu vēl nav sniegta, lūdzam precizēt 11.punkta redakciju, norādot, ka Valsts ieņēmu dienestam, izpildot noteikumu 5. punktā minēto, informāciju ir jāsniedz par 2022. nevis par 2023.gadu.
Piedāvātā redakcija
11. Valsts ieņēmu dienests, izpildot šo noteikumu 5. punktā minēto, informāciju par 2022. gadu iesniedz Būvniecības valsts kontroles birojam 30 dienu laikā pēc šo noteikumu stāšanās spēkā.