Atzinums

PAZIŅOJUMS:
LVRTC informē, ka 27. aprīlī plkst. 00.00 (naktī no 26. uz 27. aprīli) uzsāks eParaksta sistēmu migrāciju uz jaunu tehnoloģisko platformu un tā ilgs aptuveni diennakti. Līdz ar pāreju uz jaunu tehnoloģisko platformu, eParaksta lietotājiem 27. aprīlī būs ierobežota eParaksta rīku darbība, bet pēc darbības atsākšanas visiem eParaksts mobile lietotājiem būs jāizveido jauna eParaksta parole. Tā kā darbu laikā nebūs pieejami eParaksta pakalpojumi, aicinām ieplānot veikt darbības sistēmās un dokumentu parakstīšanu savlaicīgi, jo 27. aprīlī organizācijas sistēmās e-Identitātes apliecināšana un parakstīšana nebūs iespējama. Vairāk informācijas eparaksts.lv portālā.
Projekta ID
23-TA-217
Atzinuma sniedzējs
Finanšu ministrija
Atzinums iesniegts
10.02.2023.
Saskaņošanas rezultāts
Saskaņots ar priekšlikumiem

Iebildumi / Priekšlikumi

Nr.p.k.
Projekta redakcija
Iebildums / Priekšlikums
1.
Anotācija (ex-ante)
1.3. Pašreizējā situācija, problēmas un risinājumi
Priekšlikums
Ierosinām papildināt anotāciju ar informāciju par noteikumu projektā paredzētajām izmaiņām pēc būtības, salīdzinot ar pašreiz spēkā esošajiem noteikumiem (piemēram, par Naftas produktu informācijas sistēmu (NAPRO), speciālajām atļaujām (licencēm)).
Piedāvātā redakcija
-
2.
Anotācija (ex-ante)
3. Tiesību akta projekta ietekme uz valsts budžetu un pašvaldību budžetiem
Priekšlikums
Lūdzam anotācijas 3.sadaļas punktā “Cita informācija” norādīt, ka Būvniecības valsts kontroles birojs un Valsts ieņēmumu dienests noteikumu projektā paredzēto pienākumu un uzdevumu izpildi nodrošinās piešķirto valsts budžeta līdzekļu ietvaros.
 
Piedāvātā redakcija
-
3.
Anotācija (ex-ante)
7.2. Administratīvo izmaksu monetārs novērtējums
Priekšlikums
Lūdzam izvērtēt nepieciešamību aizpildīt anotācijas 7.2.sadaļu, ņemot vērā, ka projekts neparedz administratīvo izmaksu izmaiņas.
 
Piedāvātā redakcija
-