Atzinums

PAZIŅOJUMS:
LVRTC informē, ka 27. aprīlī plkst. 00.00 (naktī no 26. uz 27. aprīli) uzsāks eParaksta sistēmu migrāciju uz jaunu tehnoloģisko platformu un tā ilgs aptuveni diennakti. Līdz ar pāreju uz jaunu tehnoloģisko platformu, eParaksta lietotājiem 27. aprīlī būs ierobežota eParaksta rīku darbība, bet pēc darbības atsākšanas visiem eParaksts mobile lietotājiem būs jāizveido jauna eParaksta parole. Tā kā darbu laikā nebūs pieejami eParaksta pakalpojumi, aicinām ieplānot veikt darbības sistēmās un dokumentu parakstīšanu savlaicīgi, jo 27. aprīlī organizācijas sistēmās e-Identitātes apliecināšana un parakstīšana nebūs iespējama. Vairāk informācijas eparaksts.lv portālā.
Projekta ID
23-TA-1959
Atzinuma sniedzējs
Tieslietu ministrija
Atzinums iesniegts
15.08.2023.
Saskaņošanas rezultāts
Nesaskaņots

Iebildumi / Priekšlikumi

Nr.p.k.
Projekta redakcija
Iebildums / Priekšlikums
1.
Likumprojekts (grozījumi)
Iebildums
Likumprojektā paredzēto regulējumu piedāvājam veidot atbilstoši Publiskas personas mantas atsavināšanas likuma mērķim, iekļaujot tajā tikai izņēmumu par naftas produktu drošības rezervju atsaviņāšanu. Savukārt visu nepieciešamo regulējumu par atsavināšanas procedūru aicinām iekļaut Enerģētikas likumā.
 
Piedāvātā redakcija
"(32) Šā likuma noteikumi nav piemērojami valsts naftas produktu drošības rezervju krājumu rotācijas ietvaros veiktā atsavināšanā un tā notiek Enerģētikas likumā paredzētajā kārtībā."
2.
Likumprojekts (grozījumi)
Iebildums
Ievērojot, ka likumprojektā ietvertais regulējums izriet no likumprojekta "Grozījumi Enerģētikas likumā" (23-TA-1852), lūdzam abus minētos likumprojektus virzīt izskatīšanai vienā likumprojektu pakotnē, nepieciešamības gadījumā precizējot likumprojektam pievienoto Ministru kabineta sēdes protokollēmuma projektu ar atbilstošu uzdevumu.  
Piedāvātā redakcija
-
3.
Anotācija (ex-ante)
6.3. Sabiedrības līdzdalības rezultāti
Priekšlikums
Lūdzam papildināt likumprojekta anotācijas 6.3. sadaļu ar informāciju par sabiedrības līdzdalības organizēšanu un tās rezultātiem.
 
Piedāvātā redakcija
-