25-TA-1514
Par nekustamā īpašuma daļas atsavināšanu Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas valsts robežas joslas, patrulēšanas joslas un robežzīmju uzraudzības joslas ierīkošanai
1.
Saskaņā ar Sabiedrības vajadzībām nepieciešamā nekustamā īpašuma atsavināšanas likuma 9. panta pirmo daļu atļaut Iekšlietu ministrijai atsavināt nekustamā īpašuma "Kraujas 2" (nekustamā īpašuma kadastra Nr. 4486 007 0052) daļu – zemes vienību (zemes vienības kadastra apzīmējums 4486 007 0082) 0,0017 ha platībā un zemes vienību (zemes vienības kadastra apzīmējums 4486 007 0083) 0,0235 ha platībā – Skrudalienas pagastā, Augšdaugavas novadā, kas nepieciešama Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas valsts robežas joslas, patrulēšanas joslas un robežzīmju uzraudzības joslas ierīkošanai, par 134,57 euro atbilstoši noteiktajai atlīdzībai.
2.
Iekšlietu ministrijai:
2.1.
normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā īpašuma tiesības uz šā rīkojuma 1. punktā minētā nekustamā īpašuma daļu nostiprināt zemesgrāmatā uz valsts vārda Iekšlietu ministrijas personā;
2.2.
izdevumus, kas saistīti ar šā rīkojuma 1. punktā minētā nekustamā īpašuma daļas atsavināšanu un īpašuma tiesību nostiprināšanu zemesgrāmatā, segt no Iekšlietu ministrijas budžeta apakšprogrammā 40.02.00 "Nekustamais īpašums un centralizētais iepirkums" paredzētajiem valsts budžeta līdzekļiem.
3.
Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 2019. gada 29. oktobra rīkojumu Nr. 530 "Par nekustamā īpašuma atsavināšanu Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas valsts robežas joslas ierīkošanai" (Latvijas Vēstnesis, 2019, 221. nr.).
Ministru prezidents V. Uzvārds
Ministrs V. Uzvārds
