Grozījumi Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā

PAZIŅOJUMS:
LVRTC informē, ka 27. aprīlī plkst. 00.00 (naktī no 26. uz 27. aprīli) uzsāks eParaksta sistēmu migrāciju uz jaunu tehnoloģisko platformu un tā ilgs aptuveni diennakti. Līdz ar pāreju uz jaunu tehnoloģisko platformu, eParaksta lietotājiem 27. aprīlī būs ierobežota eParaksta rīku darbība, bet pēc darbības atsākšanas visiem eParaksts mobile lietotājiem būs jāizveido jauna eParaksta parole. Tā kā darbu laikā nebūs pieejami eParaksta pakalpojumi, aicinām ieplānot veikt darbības sistēmās un dokumentu parakstīšanu savlaicīgi, jo 27. aprīlī organizācijas sistēmās e-Identitātes apliecināšana un parakstīšana nebūs iespējama. Vairāk informācijas eparaksts.lv portālā.
Uzdevuma numurs
24-UZ-53
Uzdevuma veids
Saeimas un MK dokumentos dotais
Uzdevums
Izstrādāt tiesību akta projektu
Tiesību akta lietas
Pants/ punkts
5.1 panta 2.daļa
Uzdevuma saturs
5.1 pants. Ziņošana par tabakas aizstājējproduktiem
(2) Pirms tabakas aizstājējproduktu tirdzniecības uzsākšanas komersants par to paziņo Veselības inspekcijai. Kārtību, kādā komersants paziņo Veselības inspekcijai par tabakas aizstājējproduktu tirdzniecību, nosaka Ministru kabinets.
 
Pārejas noteikumi
19. Grozījums par šā likuma 3. panta sestās daļas izteikšanu jaunā redakcijā, 5.1 pants, kā arī grozījums 7. panta sestajā daļā par pilnvarojumu Ministru kabinetam noteikt noformēšanas un novietošanas prasības uz tabakas aizstājējproduktu iepakojuma vienības vai jebkāda ārēja iepakojuma izvietotiem brīdinājumiem stājas spēkā 2024. gada 1. augustā.
Apstiprināts
29.01.2024.
Izpildes termiņš
01.08.2024.
Atbildīgā institūcija
Veselības ministrija
Avots
Likums
Nosaukums
Grozījumi Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā
Saite uz likumi.lv konsolidēto redakcijuSaite uz likumi.lv grozījumuSaite uz vestnesis.lv oficiālo publikāciju