Norises vieta
Rīgā
Sēdi vada
VK, Ministru prezidenta pienākumu izpildītājs, finanšu ministrs ‒ A. Ašeradens
Ar balsstiesībām piedalās
AM, Aizsardzības ministre ‒ I. Mūrniece
ĀM, Ārlietu ministrs ‒ E. Rinkēvičs
EM, Ekonomikas ministre ‒ I. Indriksone
FM, Finanšu ministrs ‒ A. Ašeradens
IEM, Iekšlietu ministrs ‒ M. Kučinskis
IZM, Izglītības un zinātnes ministre ‒ A. Čakša
KEM, Klimata un enerģētikas ministrs ‒ R. Čudars
KM, Kultūras ministrs ‒ N. Puntulis
LM, Labklājības ministre ‒ E. Siliņa
SAM, Satiksmes ministrs ‒ J. Vitenbergs
TM, Tieslietu ministre ‒ I. Lībiņa-Egnere
VM, Veselības ministre ‒ L. Meņģelsone
ZM, Zemkopības ministrs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra pienākumu izpildītājs ‒ D. Šmits
Ar padomdevēja tiesībām piedalās
VK, Valsts kancelejas direktors ‒ J. Citskovskis
VK, Valsts kancelejas direktora pienākumu izpildītāja - Valsts kancelejas direktora vietniece juridiskajos jautājumos, Juridiskā departamenta vadītāja ‒ I. Gailīte
Protokolē
VK, Valsts kancelejas Dokumentu pārvaldības departamenta vadītāja ‒ L. Peinberga
Citi dalībnieki
AM, Jānis Garisons
ĀM, Atis Lots
ĀM, Madara Siliņa
ĀM, Margarita Feizaka
Biedrība "Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs", Ieva Dzirnupe-Kundziņa
Biedrība "Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs", Ilze Gailīte
Biedrība "Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs", Jānis Abāšins
EM, Edmunds Valantis
EM, Ieva Zaharāne
EM, Kaspars Lore
EM, Skārleta Dombrovska
FM, Aija Zitcere
FM, Baiba Bāne
FM, Egita Šķibele
FM, Inese Albova
FM, Jolanta Plūme
IEM, Ingūna Aire
IZM, Ginta Ozola
IZM, Rūta Gintaute - Marihina
IZM, Santa Šmīdlere
KEM, Dagnis Dubrovskis
KM, Dace Vilsone
KP, Mārtiņš Čerļenoks
Latvijas Darba devēju konfederācija, Inese Olafsone
LB, Edvards Kušners
LM, Ingus Alliks
LRVK, Valērijs Stūris
SAM, Ilonda Stepanova
SAM, Jana Lūsvere
SAM, Jānis Kalniņš
Slimību profilakses un kontroles centrs, Ieva Voita
TM, Anda Smiltēna
TM, Mihails Papsujevičs
TM, Olga Zeile
Valsts zemes dienests, Vita Narnicka
VARAM, Edvīns Balševics
VARAM, Raivis Bremšmits
VK, Haralds Skarbnieks
VK, Ilze Pavlova
VK, Ilze Skrodele
VK, Leontīne Babkina
VK, Sandris Sabajevs
VK, Santa Jirgensone
VK, Vita Nagle
VM, Aiga Balode
VM, Elīza Bērziņa
ZM, Raivis Kronbergs