Norises vieta
Rīgā
Sēdi vada
VK, Ministru prezidents, ārlietu ministra pienākumu izpildītājs ‒ A. K. Kariņš
Ar balsstiesībām piedalās
AM, Ministru prezidenta biedrs, aizsardzības ministrs ‒ A. Pabriks
ĀM, Ārlietu ministrs ‒ E. Rinkēvičs
EM, Ekonomikas ministrs ‒ J. Vitenbergs
FM, Finanšu ministrs ‒ J. Reirs
IZM, Izglītības un zinātnes ministre ‒ A. Muižniece
KM, Kultūras ministrs ‒ N. Puntulis
LM, Labklājības ministrs ‒ G. Eglītis
SAM, Satiksmes ministrs ‒ T. Linkaits
VARAM, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs ‒ A. T. Plešs
VM, Veselības ministrs ‒ D. Pavļuts
ZM, Zemkopības ministrs ‒ K. Gerhards
Ar padomdevēja tiesībām piedalās
VK, Valsts kancelejas direktors ‒ J. Citskovskis
VK, Valsts kancelejas direktora pienākumu izpildītāja - Valsts kancelejas direktora vietniece juridiskajos jautājumos, Juridiskā departamenta vadītāja ‒ I. Gailīte
Protokolē
VK, Valsts kancelejas Dokumentu pārvaldības departamenta vadītāja ‒ L. Peinberga
Citi dalībnieki
AM, Jānis Garisons
ĀM, Andris Pelšs
ĀM, Ilze Spiridonova
ĀM, Jānis Bērziņš
ĀM, Solvita Apala
CFLA, Anita Krūmiņa
EM, Edijs Šaicāns
EM, Edmunds Valantis
EM, Inga Apsīte
EM, Marija Zjurikova
EM, Māra Rone
FM, Aija Zitcere
FM, Antra Esenberga
FM, Arta Priede
FM, Baiba Bāne
FM, Diāna Rancāne
FM, Edgars Šadris
FM, Egita Šķibele
FM, Ilmārs Šņucins
FM, Jolanta Plūme
FM, Līga Kļaviņa
FM, Nils Sakss
FM, Sintija Ozola
FM, Solvita Āmare - Pilka
ĢP, Juris Stukāns
IEM, Dimitrijs Trofimovs
IZM, Edgars Severs
IZM, Līga Lejiņa
IZM, Raimonds Kārkliņš
KM, Dace Vilsone
LBAS, Egīls Baldzēns
LB, Edvards Kušners
LDDK, Ilona Kiukucāne
LDDK, Jānis Pumpiņš
LDDK, Līga Meņģelsone
LIZDA, Inga Vanaga
LM, Ingus Alliks
LPS, Ināra Dundure
LRVK, Valērijs Stūris
LSA, Kristafers Zeiļuks
LTRK, Jānis Endziņš
NMPD, Liene Cipule
NVD, Eva Juhņēviča
PKC, Pēteris Vilks
PKC, Vladislavs Vesperis
PMLP, Maira Roze
Rīgas Stradiņa universitāte, Anda Kīvīte-Urtāne
Rīgas Stradiņa universitāte, Ģirts Briģis
SAM, Ilonda Stepanova
SPKC, Jurijs Perevoščikovs
SPRK, Anna Upena
SPRK, Jānis Miķelsons
TM, Sanita Mertena
VARAM, Edvīns Balševics
VARAM, Rudīte Vesere
VID, Ieva Jaunzeme
VI, Laura Šāberte
VK, Agnese Krasta
VK, Haralds Beitelis
VK, Ilze Pavlova
VK, Ilze Skrodele
VK, Jānis Patmalnieks
VK, Leontīne Babkina
VK, Māris Cepurītis
VK, Reinis Brusbārdis
VK, Reinis Grāvītis
VK, Sandris Sabajevs
VK, Vita Nagle
VK, Zane Berķe
VM, Agnese Tomsone
VM, Boriss Kņigins
VM, Indra Dreika
VM, Jana Feldmane
VM, Kaspars Bērziņš
VP, Andris Zellis
VSIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca", Imants Paeglītis
VSIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca", Sergejs Ņikišins
VUGD, Kaspars Druvaskalns
VUGD, Mārtiņš Baltmanis
ZM, Jānis Šnore
ZVA, Zane Stade