Norises vieta
Rīgā
Sēdi vada
VK, Ministru prezidents, ārlietu ministra pienākumu izpildītājs ‒ A. K. Kariņš
TM, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs ‒ J. Bordāns
Ar balsstiesībām piedalās
EM, Ekonomikas ministrs ‒ J. Vitenbergs
FM, Finanšu ministrs ‒ J. Reirs
IEM, Iekšlietu ministre ‒ M. Golubeva
KM, Kultūras ministrs ‒ N. Puntulis
LM, Labklājības ministrs ‒ G. Eglītis
SAM, Satiksmes ministrs ‒ T. Linkaits
VARAM, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, Ministru prezidenta biedra, aizsardzības ministra pienākumu izpildītājs ‒ A. T. Plešs
VM, Veselības ministrs ‒ D. Pavļuts
ZM, Zemkopības ministrs ‒ K. Gerhards
Ar padomdevēja tiesībām piedalās
VK, Valsts kancelejas direktors ‒ J. Citskovskis
VK, Valsts kancelejas direktora pienākumu izpildītāja - Valsts kancelejas direktora vietniece juridiskajos jautājumos, Juridiskā departamenta vadītāja ‒ I. Gailīte
Protokolē
VK, Valsts kancelejas Dokumentu pārvaldības departamenta vadītāja ‒ L. Peinberga
Citi dalībnieki
AIP, Andris Teikmanis
AM, Jānis Garisons
ĀM, Andris Pelšs
EM, Edijs Šaicāns
EM, Edmunds Valantis
EM, Raimonds Lapiņš
EM, Zaiga Liepiņa
FM, Armands Eberhards
FM, Baiba Bāne
FM, Egita Šķibele
FM, Inga Bērziņa
FM, Jolanta Plūme
FM, Larijs Martinsons
FM, Signe Jantone
FM, Zane Jansone
IEM, Dimitrijs Trofimovs
IZM, Anda Mičule
IZM, Daiga Dambīte
IZM, Randa Ķeņģe
IZM, Santa Šmīdlere
KM, Dace Vilsone
LB, Edvards Kušners
LIAA, Kaspars Rožkalns
LM, Elīna Celmiņa
LM, Ingus Alliks
LRVK, Valērijs Stūris
LSA, Kristafers Zeiļuks
LVPK, Jānis Kažociņš
NMPD, Liene Cipule
NVD, Eva Juhņēviča
PKC, Vladislavs Vesperis
SAM, Annija Novikova
SAM, Ilonda Stepanova
SPKC, Jurijs Perevoščikovs
TM, Anda Smiltēna
TM, Mihails Papsujevičs
VARAM, Edvīns Balševics
VID, Ieva Jaunzeme
VK, Agnese Krasta
VK, Ilze Pavlova
VK, Ilze Skrodele
VK, Leontīne Babkina
VK, Māris Cepurītis
VK, Reinis Grāvītis
VK, Vita Nagle
VM, Boriss Kņigins
VM, Indra Dreika
VM, Jana Feldmane
VM, Kaspars Bērziņš
VP, Armands Ruks
VSAA, Maija Groduma
ZM, Raivis Kronbergs