Norises vieta
Rīgā
Sēdi vada
VK, Ministru prezidents, ārlietu ministra pienākumu izpildītājs ‒ A. K. Kariņš
Ar balsstiesībām piedalās
AM, Aizsardzības ministre ‒ I. Mūrniece
ĀM, Ārlietu ministrs ‒ E. Rinkēvičs
EM, Ekonomikas ministre ‒ I. Indriksone
FM, Finanšu ministrs ‒ A. Ašeradens
IEM, Iekšlietu ministrs ‒ M. Kučinskis
IZM, Izglītības un zinātnes ministre ‒ A. Čakša
KEM, Klimata un enerģētikas ministrs ‒ R. Čudars
KM, Kultūras ministrs ‒ N. Puntulis
LM, Labklājības ministre ‒ E. Siliņa
SAM, Satiksmes ministrs ‒ J. Vitenbergs
TM, Tieslietu ministre ‒ I. Lībiņa-Egnere
VM, Veselības ministre ‒ L. Meņģelsone
VARAM, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs ‒ M. Sprindžuks
ZM, Zemkopības ministrs ‒ D. Šmits
Ar padomdevēja tiesībām piedalās
VK, Valsts kancelejas direktors ‒ J. Citskovskis
VK, Valsts kancelejas direktora vietniece juridiskajos jautājumos, Juridiskā departamenta vadītāja ‒ I. Gailīte
Protokolē
VK, Valsts kancelejas Dokumentu pārvaldības departamenta vadītāja ‒ L. Peinberga
Citi dalībnieki
AM, Jānis Garisons
AST, Gunta Jēkabsone
AST, Māra Grava
ĀM, Atis Lots
EM, Edmunds Valantis
EM, Olga Feldmane
FM, Baiba Bāne
FM, Daina Robežniece
FM, Ilmārs Šņucins
FM, Jolanta Plūme
FM, Signe Jantone
GPB, Agris Skudra
ĢP, Juris Stukāns
IEM, Dimitrijs Trofimovs
Izglītības un zinātnes ministrija, Ginta Ozola
Izglītības un zinātnes ministrija, Inguna Kampāne
Izglītības un zinātnes ministrija, Rūta Gintaute-Marihina
Izglītības un zinātnes ministrija, Santa Šmīdlere
KEM, Līga Kurevska
KM, Dace Vilsone
KM, Sarmīte Catlaka
KM, Zane Vāgnere
LBA, Gints Miķelsons
LB, Edvards Kušners
LM, Ingus Alliks
LPS, Ilze Rudzīte
LRVK, Valērijs Stūris
NATO StratCom, Guna Šnore
NVD, Zinta Rugāja
PKC, Vladislavs Vesperis
PricewaterhouseCoopers, Zlata Elksniņa
Providus, Iveta Kažoka
SAM, Artūrs Kokars
SAM, Dace Bankoviča
SAM, Elīna Šimiņa-Neverovska
SAM, Ilonda Stepanova
Slimību profilakses un kontroles centrs, Armīns Kalniņš
SPRK, Jānis Miķelsons
SPRK, Rota Šņuka
TM, Anda Smiltēna
TM, Mihails Papsujevičs
Valsts izglītības satura centrs, Liene Voroņenko
Valsts zemes dienests, Vita Narnicka
VARAM, Edvīns Balševics
VK, Haralds Skarbnieks
VK, Ieva Zīberga
VK, Ilze Pavlova
VK, Jānis Patmalnieks
VK, Leontīne Babkina
VK, Māris Cepurītis
VK, Reinis Grāvītis
VK, Rihards Bambals
VK, Sandris Sabajevs
VK, Vita Nagle
VM, Boriss Kņigins
VM, Inese Kaupere
VM, Kārlis Panteļējevs
ZM, Raivis Kronbergs