Ministru kabineta 14.12.2021. sēde (sēdes sākums plkst.12.00)

Norises vieta

Rīgā

Vada

VK, Ministru prezidents - A. K. Kariņš

Ar balstiesībām piedalās

AM, Ministru prezidenta biedrs, aizsardzības ministrs - A. Pabriks

TM, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs - J. Bordāns

ĀM, Ārlietu ministrs - E. Rinkēvičs

EM, Ekonomikas ministrs - J. Vitenbergs

FM, Finanšu ministrs - J. Reirs

IEM, Iekšlietu ministre - M. Golubeva

IZM, Izglītības un zinātnes ministre - A. Muižniece

KM, Kultūras ministrs - N. Puntulis

LM, Labklājības ministrs - G. Eglītis

SAM, Satiksmes ministrs - T. Linkaits

VARAM, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs - A. T. Plešs

VM, Veselības ministrs - D. Pavļuts

ZM, Zemkopības ministrs - K. Gerhards

Ar padomdevēja tiesībām piedalās

Valsts kancelejas direktors - J. Citskovskis

Valsts kancelejas direktora vietniece juridiskajos jautājumos, Juridiskā departamenta vadītāja - I. Gailīte

Protokolē

Valsts kancelejas Dokumentu pārvaldības departamenta vadītāja - L. Peinberga

Citi dalībnieki

AM, Jānis Garisons

AM, Mārtiņš Paškēvičs

ĀM, Andris Pelšs

Ārvalstu investoru padomes Latvijā pārstāvis, Māris Butāns

EM, Edijs Šaicāns

EM, Ilze Indriksone

EM, Intars Eglītis

EM, Jānis Salmiņš

EM, Kaspars Lore

EM, Raimonds Lapiņš

FKTK, Kristīne Černaja-Mežmale

FKTK, Nora Dambure

FKTK, Santa Purgaile

FM, Baiba Bāne

FM, Inga Bērziņa

FM, Ints Dālderis

FM, Jolanta Plūme

FM, Nils Sakss

FM, Sabīne Ālmane

FM, Signe Jantone

IEM, Dimitrijs Trofimovs

Institūcija MIDD, MIDD amatpersona

Institūcija MIDD, MIDD amatpersona

IZM, Līga Lejiņa

KM, Dace Vilsone

KP, Juris Gaiķis

KP, Māris Spička

KP, Valentīns Hitrovs

Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvis zvērināts advokāts, Artūrs Spīgulis

LDDK, Līga Meņģelsone

LFNA, Edgars Pastars

LM, Ingus Alliks

LPS, Aino Salmiņš

LPS, Gints Kaminskis

LRVK, Valērijs Stūris

LTRK, Jānis Endziņš

LVPK, Jānis Kažociņš

NVD, Armīns Kalniņš

NVD, Eva Juhņēviča

PKC, Pēteris Vilks

SAM, Ilonda Stepanova

SAM, Tālivaldis Vectirāns

SPKC, Jurijs Perevoščikovs

TM, Dagnija Palčevska

TM, Sanita Armagana

VARAM, Edvīns Balševics

VARAM, Raivis Bremšmits

VK, Agnese Krasta

VK, Dainis Pudelis

VK, Dana Goldfinča

VK, Elza Jugāne

VK, Ilze Pavlova

VK, Ilze Skrodele

VK, Jānis Patmalnieks

VK, Leontīne Babkina

VK, Māris Cepurītis

VK, Reinis Brusbārdis

VK, Reinis Grāvītis

VK, Renāte Rozenbaha

VK, Sandris Sabajevs

VK, Vita Nagle

VM, Boriss Kņigins

VM, Indra Dreika

VM, Inese Kaupere

VM, Jana Feldmane

VM, Kaspars Bērziņš

VM, Vladislava Marāne

VP, Armands Ruks

Zāļu valsts aģentūra, Kristīne Plensnere