Sabiedrības līdzdalība

PAZIŅOJUMS:
VRAA informē, ka saistībā ar tehniskiem darbiem 21.02.2024 laikā no plkst. 21:00 līdz plkst. 23:30 var būt traucēta vienotās pieteikšanās moduļa darbība. To laikā portālā īslaicīgi var būt traucēti vai nepieejami e-Identitātes apliecināšanas un parakstīšanās pakalpojumi ar eID, eParaksts kartēm un mobilo lietotni eParaksts mobile.
Projekta ID/ Uzdevuma numurs
Tiesību akta/ diskusiju dokumenta nosaukums
Grozījumi Ministru kabineta 2012. gada 14. augusta noteikumos Nr. 557 "Noteikumi par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā"
Līdzdalības veids
Diskusija/apspriede
Sākotnēji identificētās problēmas apraksts
Grozījumi Ministru kabineta 2012. gada 14. augusta noteikumos Nr. 557 "Noteikumi par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā", ar kuriem tiek pievienoti nosacījumi pirmās palīdzības sniegšanas apmācību pārvaldības informācijas sistēmai
Mērķa apraksts
Saņemt sabiedrības pārstāvju priekšlikumus grozījumu uzlabošanai.
Politikas jomas
Digitālās transformācijas politika; Sabiedriskā kārtība un drošība; Sabiedrības veselība
Teritorija
Visa Latvijas teritorija
Sanāksmes vieta
Attālināta sanāksme MS Teams platformā
Norises laiks
11.10.2023. 15:00 - 16:30
Informācija
Ingmārs Freimanis: ingmars.freimanis@vm.gov.lv, tālrunis 60005508
Pieteikšanās termiņš
09.10.2023.
Fiziskās personas
Skaidrojums un ietekme
Noteikumu projektā ietvertais tiesiskais regulējums attieksies uz tām fiziskajām personām, kuras vēlas iegūt tiesības nodarboties ar apmācību pirmās palīdzības sniegšanā vai jau šobrīd veic apmācību, kā arī uz tām personām, kuras ieguvušas vai, kuras plāno iegūt zināšanas pirmās palīdzības apmācībā. Turpmāk netiks izsniegts dokuments par apmācību kursu apguvi papīra formātā, bet šādu informāciju nodrošinās un tā būs pieejama informācijas sistēmā. 
Vietnē www.latvija.lv visi Latvijas iedzīvotāji varēs iegūt informāciju par pirmās palīdzības apmācību iespējām, reģistrēties sev atbilstošākajā apmācību kursā, sekot līdzi jau apgūtā apmācību kursa termiņam.
Juridiskās personas
Skaidrojums un ietekme
Noteikumu projektā ietvertais tiesiskais regulējums attieksies uz tām juridiskajām personām, kuras vēlas iegūt tiesības nodarboties ar apmācību pirmās palīdzības sniegšanā vai jau šobrīd veic apmācību, kā arī kurām savu funkciju pildīšanai nepieciešama informācija par pirmās palīdzības pamatzināšanu apmācības kursu beigušajām personām. Informācijas sistēma atvieglos un efektivizēs informācijas apmaiņu, un pirmās palīdzības apmācību organizēšanu.
Sagatavoja
Ingmārs Freimanis (VM)
Atbildīgā persona
Aiga Balode (VM)
Izsludināšanas datums
27.09.2023. 21:16