Sabiedrības līdzdalība

PAZIŅOJUMS:
VRAA informē, ka saistībā ar tehniskiem darbiem 21.02.2024 laikā no plkst. 21:00 līdz plkst. 23:30 var būt traucēta vienotās pieteikšanās moduļa darbība. To laikā portālā īslaicīgi var būt traucēti vai nepieejami e-Identitātes apliecināšanas un parakstīšanās pakalpojumi ar eID, eParaksts kartēm un mobilo lietotni eParaksts mobile.
Projekta ID/ Uzdevuma numurs
Tiesību akta/ diskusiju dokumenta nosaukums
Grozījumi Ministru kabineta 2006. gada 4. aprīļa noteikumos Nr. 265 "Medicīnisko dokumentu lietvedības kārtība"
Līdzdalības veids
Diskusija/apspriede
Sākotnēji identificētās problēmas apraksts
Nepieciešamība noteikt jaunu medicīniskās dokumentācijas veidlapu saistībā ar jauna valsts apmaksāta veselības aprūpes pakalpojuma ieviešanu (mobilās komandas paliatīvās aprūpes pakalpojumu pacienta dzīvesvietā), kā arī aktualizēt atsevišķas medicīniskās dokumentācijas veidlapas
Mērķa apraksts
Grozījumi medicīniskās dokumentācijas lietvedības kārtībā nepieciešami, lai noteiktu jaunu medicīniskās dokumentācijas veidlapu saistībā ar jauna valsts apmaksāta veselības aprūpes pakalpojuma ieviešanu (mobilās komandas paliatīvās aprūpes pakalpojumu pacienta dzīvesvietā), kā arī aktualizētu atsevišķas medicīniskās dokumentācijas veidlapas (MK noteikumu Nr.265 61., 77, 89., 90. un 91.pielikumus).
Politikas jomas
Veselības aprūpe
Teritorija
-
Sanāksmes vieta
Veselības ministrija organizēs sanāksmi attālināti MS Teams platformā
Norises laiks
02.05.2023. 14:00 - 15:00
Informācija
Sabiedriskā apspriede paredzēta attālināti. Lai pieteiktos dalībai sabiedriskajā apspriedē, aicinām izmantot TAP portālu.
Pieteikšanās termiņš
28.04.2023.
Fiziskās personas
Skaidrojums un ietekme
-
Juridiskās personas
Skaidrojums un ietekme
-
Sagatavoja
Liene Skuja (VM)
Atbildīgā persona
Aiga Balode (VM)
Izsludināšanas datums
14.04.2023. 19:05